Амбассадорская программа Sharky

 1. Home
 2. /
 3. Блог
 4. /
 5. Программа амбассадоров
 6. /
 7. Амбассадорская программа Sharky

Sharky.fi Програма амбасадорів: інновації у сфері запозичень та кредитування

Sharky.fi, новаторська платформа для запозичень і кредитування під заставу NFT, представляє програму амбасадорів oFISHcials. Ця ініціатива шукає людей, які мають глибокі знання ландшафту NFT і токенів, а також тих, хто захоплюється екосистемою Solana, щоб сприяти зростанню платформи та просувати інноваційні рішення для запозичень і кредитування.

 

Основні цілі програми амбасадорів oFISHcials:

 1. Адвокація платформи: Просувайте унікальні пропозиції Sharky.fi щодо кредитування та запозичення за підтримки NFT через різні канали та спільноти, сприяючи залученню та співпраці.
 2. Створення контенту: Розробляйте інформативний контент, такий як статті, відео та публікації в соціальних мережах, щоб інформувати користувачів про переваги та особливості платформи Sharky.fi .
 3. Залучення спільноти: Беріть активну участь в обговореннях і заходах, взаємодіючи з користувачами та пропонуючи рекомендації, ідеї та підтримку для покращення загального досвіду користувача.

 

Переваги приєднання до програми амбасадорів oFISHcials:

 1. Визнання та винагороди: Як амбасадор oFISHcial, отримайте видимість і вдячність за свій внесок, з потенційними заохоченнями та винагородами за високоефективні зусилля.
 2. Ексклюзивний доступ: Насолоджуйтесь спеціальним доступом до оновлень платформи, функцій і подій, гарантуючи, що ви будете в авангарді інновацій у запозиченнях і кредитуванні NFT.
 3. Можливості для нетворкінгу: Спілкуйтеся з колегами-ентузіастами NFT, інфлюенсерами та членами команди Sharky.fi, щоб розширити свою мережу та вивчити потенційну співпрацю в просторі Web3.

Подайте заявку на участь у  програмі амбасадорів Sharky.fi oFISHcials і внесіть свій досвід, пристрасть і лідерство для підтримки зростання інноваційної платформи для запозичення та кредитування NFT, сприяючи фінансовій гнучкості та можливостям в екосистемі Solana.

 

Офіційні посилання

Form — https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdxJG3A5reHWpMYg_GXZch_2zDZKwpzSHMrcS6s4TjtmicSxA/viewform

Website — https://sharky.fi/

X — https://twitter.com/sharkyfi

Discord — https://discord.gg/sharkyfi

 

Repost
Yum